Bez kategorii

SOCHACZEW dom w atrakcyjnej lokalizacji Rozlazłów OSN514992

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 121 m², z poddaszem użytkowym mającym 70 m². Nieruchomość jest położona w atrakcyjnej lokalizacji, blisko miasta, jednocześnie na przyjemnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Dom jest w stanie surowym zamkniętym. Został wybudowany w 2022 roku. Znajduje się na działce o powierzchni 1150 m², o wymiarach 30m x 38 m, bezpośrednio przy drodze asfaltowej.

Posesja jest w pełni ogrodzona i obsadzona iglakami. Gaz jest dostępny w drodze. Szambo zostało już zamontowane, woda została doprowadzona do budynku.

Dom został zbudowany z cegły, z drewnianym stropem. Dach jest deskowany i pokryty papą. Wewnątrz domu jest zamontowany kominek o mocy 19 kW renomowanej firmy Alberto-gilotyna.

W najbliższym otoczeniu znajduje się wiele udogodnień, między innymi sklepy, przedszkole, szkoła i przystanek autobusowy. Okolica jest cicha i spokojna.

Zapraszam na prezentację, aby w pełni docenić potencjał drzemiący w tej nieruchomości. Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji na temat prezentowanej nieruchomości.

Ewa Karda

tel. 511-997-262

e-mail: ewa@zanetabuczek.pl

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zapraszamy również do naszego biura w Sochaczewie, Plac Tadeusza Kościuszki, pawilon 18

www.zanetabuczek.pl

Chcesz Sprzedać, wynająć Nieruchomość w Sochaczewie lub okolicy ?
– ZAPRASZAMY do kontaktu

*Kupujący nie płaci prowizji

Typ nieruchomości: Dom

Status nieruchomości: Sprzedaż

Rynek: Wtórny

Cena: 599000.00 PLN

Powierzchnia: 121.00 m2

Lokalizacja: Rozlazłów

Ofertę przygotował:
Ewa Karda
Email: ewa@zanetabuczek.pl
Nr telefonu: 511997262