Domy, Rynek wtórny

Siedlisko Nowa Piasecznica gm. Teresin OSN412848

Na sprzedaż siedlisko w Nowej Piasecznicy, gminy Teresin, powiat Sochaczewski o powierzchni 5294 m2 na której posadowiony jest budynek mieszkalny o powierzchni około 56 m2 oraz budynek gospodarczy i letnia kuchnia o powierzchni około 40 m2.

Nowa Piasecznica jest niewielką wioską położoną w gminie Teresin.
Może być ciekawą propozycję, jeśli marzysz o przysłowiowej ucieczce na wieś i życiu w zgodzie z naturą. Może się okazać strzałem w 10, także jeśli szukasz domu, do którego wybierzesz się na weekend żeby naładować baterie! Do życia na stałe wymagany jest remont.

W budynku mieszkalnym, jest przysłowiowy ganek i dwa pokoje, brak jest kuchni i wody – doprowadzony jest tylko prąd.
Woda ze studni.
Dom ma zachowane stare podłogi, drzwi dwuskrzydłowe, które wpisują się w sielski klimat nieruchomości. kuchnia węglowa da Państwu klimat i wytchnienie w chłodne dni.


Do stacji PKP -1,3 km (15 minut pieszo), około 6 km do Centrum Teresina, Jazda samochodem do Warszawy zajmie około 40 minut.

Jest to prosty dom wiejski, został zachowany w swoim dawnym stylu, w którym oddycha się historią tego miejsca, śpiewem ptaków i naturą. Otoczenie wokół domu jest przyjemne i ma w sobie potencjał – w końcu powierzchnia działki, to ponad 5 tyś m2! Niewątpliwie można tu odpocząć od miejskiego zgiełku i złapać dystans do wielu spraw życia codziennego!

Żaneta Buczek

tel. 511-997-666

e-mail: biuro@zanetabuczek.pl

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zapraszamy również do naszego biura w Sochaczewie, Plac Tadeusza Kościuszki, pawilon 18

www.zanetabuczek.pl

Chcesz Sprzedać, wynająć Nieruchomość w Sochaczewie lub okolicy ?
– ZAPRASZAMY do kontaktu

*Kupujący nie płaci prowizji

Typ nieruchomości: Dom

Status nieruchomości: Sprzedaż

Rynek: Wtórny

Cena: 399000.00 PLN

Powierzchnia: 56.00 m2

Lokalizacja: Nowa Piasecznica

Ofertę przygotował:
Żaneta Buczek
Email: biuro@zanetabuczek.pl
Nr telefonu: 511997666