Bez kategorii

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w Sochaczewie OSN173920

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Sochaczewa, przy ul. Staszica o powierzchni 68,84 m2 (w tym piwnica 5,84 m2). Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju i balkonu. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe oraz bardzo widne. Po obu stronach mieszkania znajdują się okna.

Lokal mieszkalny stanowi pełną własność, posiada księgę wieczystą i jest wolny od obciążeń. 

Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla rodziny z dziećmi, a także z uwagi na nieprzechodnie pokoje i atrakcyjną lokalizację może stanowić bardzo rentowną inwestycję.

Położenie mieszkania w ścisłym centrum Sochaczewa zapewnia dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień, między innymi do przedszkola, szkoły, sklepu, miejskiego targowiska, banku, apteki i przychodni. Pod blokiem znajduje się parking dla jego mieszkańców oraz przystanek autobusowy.

Cena 497 000 zł

Zainteresowała Cię ta oferta? Skontaktuj się ze mną już dziś
Ewa
511 997 262
ewa@zanetabuczek.pl 
Plac Tadeusza Kościuszki 18, Sochaczew

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

*Kupujący nie płaci prowizji

Typ nieruchomości: Mieszkanie

Status nieruchomości: Sprzedaż

Rynek: Wtórny

Cena: 497000.00 PLN

Powierzchnia: 63.00 m2

Lokalizacja: Sochaczew Stanisława Staszica

Ofertę przygotował:
Ewa Karda
Email: ewa@zanetabuczek.pl
Nr telefonu: 511997262