Szklane wieżowce
ŻANETA BUCZEK NIERUCHOMOŚCI SOCHACZEW

Poszukujesz mieszkania, domu lub lokalu pod działalność gospodarczą?

Wiemy, że zakup nieruchomości to ważna decyzja w Twoim życiu. Doskonale rozumiemy emocje, jakie Ci towarzyszą. Chcemy też wiedzieć czego i… dlaczego potrzebujesz. W oparciu o Twoje cele i możliwości finansowe szybko znajdziemy odpowiednią ofertę i wynegocjujemy dla Ciebie najlepszą cenę.

Radość z wizji nowego mieszkania lub domu – bezcenna. Niestety już po paru dniach spędzonych na przeglądaniu ofert w Internecie okazuje się, że znalezienie wymarzonej nieruchomości, nie jest wcale takie proste, łatwe i przyjemne, jak by się mogło wydawać.

Ofert jest bardzo dużo, wiele z nich się powtarza, a niektóre, mimo iż od dawna nieaktualne, nadal widnieją w serwisach ogłoszeniowych. Dodatkowo praca i codzienne obowiązki sprawiają, że nie jesteś w stanie śledzić wszystkiego na bieżąco, co jak się później okazuje, może pozbawić Cię atrakcyjnych nieruchomości, które ktoś sprzątnie Ci sprzed nosa. W końcu ekscytacja zacznie zamieniać się w frustrację. Ale czy musi tak być?

Otóż nie. Wystarczy, że powiesz nam czego szukasz, a my przejmiemy za Ciebie cały proces żmudnych poszukiwań. Dodatkowo uzyskasz dostęp do tak zwanych ofert „spod lady”, czyli takich, które jeszcze nie pojawiły się na rynku, ponieważ nowe oferty zawsze w pierwszej kolejności proponujemy naszym klientom. Jak tego dokonać?

To proste. Wypełnij poniższy formularz, a jeden z naszych agentów skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to tylko możliwe, by zająć się poszukiwaniem Twojej wymarzonej nieruchomości.

od 2% ceny transakcji*

Zleć nam wyszukanie nieruchomości idealnie dopasowanej dla Ciebie

*Wysokość wynagrodzenia ustalana jest od stopnia wymagań dotyczących nieruchomości oraz ich dostępności na rynku.

Co od nas otrzymasz ?

  • Propozycje zakupu zweryfikowanych nieruchomości ściśle dopasowanych do kryteriów
  • Dostęp do ofert z całego rynku oraz tych nigdzie w Internecie niepublikowanych
  • Prezentacje oraz negocjacje
  • Pełna obsługa prawna transakcji
  • Ubezpieczenie OC

Co jeśli sam znajdziesz/znalazłeś nieruchomość ?

Świetnie! zweryfikujemy ją dla Ciebie, umówimy prezentację, wynegocjujemy korzystne warunki transakcji i zadbamy o bezpieczeństwo całej procedury zakupu. Udzielimy Ci dodatkowo atrakcyjnego rabatu na wynagrodzenie.