Żaneta Buczek
NIERUCHOMOŚCI SOCHACZEW

Żaneta Buczek

Nie wierz mi na słowo – sprawdź mnie.

Mówili mi „rób w życiu, to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia” Posłuchałam….
Spróbowałam… Mieli rację….
Nazywam się Żaneta Buczek – domy, mieszkania, działki, inwestycje, to mój żywioł – jestem agentem nieruchomości i kocham to co robię.

Każdy dzień zaczynam od poszukiwania nowych perełek na rynku lokalnych nieruchomości, zaraz po zrobieniu kawy :). Nie przegapię żadnego mieszkania, domu, siedliska ani działki szukających nowego właściciela.
Przychodzę do klienta zanim on zdąży przyjść do mnie i przedstawiam mu gotowe rozwiązania na szybkie i bezproblemowe przeprowadzenie transakcji nieruchomościowych.

W swoim zawodzie jestem profesjonalistą, klienta traktuję jak przyjaciela i partnera, nie jak petenta. Jestem po to, żeby pomóc, wysłuchać potrzeb i wyjść im naprzeciw, a także stać na straży  praw, obowiązków szeroko rozumianego dobrego interesu. 
Obrót nieruchomościami to transakcje bardzo wartościowe i dość złożone. Dokładne dopięcie każdego szczegółu umowy jest w nich niezwykle istotne. Dla obu stron sprzedaż czy też zakup nieruchomości to decyzja przełomowa, czasem życiowa. Wsparcie merytoryczne doświadczonego doradcy jest w takich sytuacjach nieocenione i daje jakże cenne poczucie bezpieczeństwa.

Tym, którzy mi zaufali, pomagam przejść przez cały proces sprawnie, spokojnie i co najważniejsze zgodnie ze wszystkimi wymaganymi standardami.
Zarówno w życiu jak i w pracy wyznaję zasadę, że rzeczy niemożliwe nie istnieją. Jak dotąd sprawdza się ona u mnie w 100% – dlatego śmiało mogę powiedzieć, że właśnie taka jest moja skuteczność. 

Zapraszam do współpracy każdego, kto chce sprzedać lub kupić nieruchomość. Wasze zaufanie to dla mnie wyraz największego uznania.

A może chciałbyś spróbować swoich sił w moim biurze? Nie musisz mieć za sobą spektakularnych sukcesów. Ani wieloletniego doświadczenia. Wystarczy, że posiadasz tę energię, którą ma każdy z nas. Do nauki. Do działania. Do stawania się lepszym. Odezwij się.

NIERUCHOMOŚCI SOCHACZEW

Iwona Florczak

Nie wierz mi na słowo – sprawdź mnie.

Nazywam się Iwona Florczak – ze sprzedażą, oraz z pracą z ludźmi jestem związana od kilku lat, Przez ostatni okres obsługiwałam klientów z branży ubezpieczeniowej reprezentując największego ubezpieczyciela na Europe centralno-wschodnią. Współpraca z klientami poznawanie ich potrzeb, oczekiwań doradztwo oraz wrodzone predyspozycje sprawiły, iż jestem uparta w dążeniu do celu, oraz kieruję się dobrem klienta.

Rynek nieruchomości interesował mnie od dawna, więc postanowiłam o nawiązaniu współpracy z biurem nieruchomości Pani Żanety Buczek , co dało mi szanse aby uczyć się od najlepszej. Moje główne atuty to: pracowitość, obowiązkowość, punktualność oraz kreatywność. Dla mnie nie ma dwóch takich samych spraw oraz dwóch takich samych ludzi. Do każdego podchodzę w sposób indywidualny oraz profesjonalny.

W życiu prywatnym cenie sobie ciszę i spokój, oraz uwielbiam spędzać czas na łonie natury. Wolny czas lubię wykorzystać na moją pasje jaką jest rysunek.

Od pierwszego dnia pracy z nieruchomościami, wiedziałam że znalazłam się w odpowiednim miejscu. Energia jaka tu panuje, charyzma, humor Szefowej, a przy tym pełny 101% profesjonalizm sprawia że pracuje się z przyjemnością, pełnym zaangażowaniem, dzięki czemu tworzymy wyjątkowy i niespotykany team. Nie wierzysz? Masz do sprzedaży lub szukasz nieruchomości, zapraszamy do kontaktu Jesteśmy na Placu Kościuszki pawilon nr 18.

 

NIERUCHOMOŚCI SOCHACZEW

Ewa Karda

Nie wierz mi na słowo – sprawdź mnie.

Zapraszam Cię do odkrycia, dlaczego współpraca ze mną to klucz do sukcesu w Twoich poszukiwaniach nieruchomości w Sochaczewie i okolicach. Nazywam się Ewa Karda, a pośrednictwo w obrocie nieruchomościami to nie tylko moja praca, lecz przede wszystkim pasja, która pociąga mnie bez reszty. Każdy dzień to dla mnie nowe wyzwania, nowe możliwości, i szansa na spełnienie marzeń moich klientów. Zadowolenie moich klientów jest dla mnie największym motorem działania. Jestem optymistką, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Wytrwale dążę do realizacji wyznaczonych celów, wierząc, że „chcieć to móc”. W zgranym i doświadczonym zespole, w którym pracuję, nie ma spraw nie do rozwiązania. Wierzymy, że pozytywne podejście zamienia to, co dla innych jest niemożliwe, w możliwe. Moja osobowość otwarta, kontaktowa, cierpliwa i uprzejma pozwala mi lepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania klientów, co umożliwia mi zapewnienie im najlepszej pomocy. Jako specjalistka w obszarze Sochaczewa i okolic, prowadzę klientów przez cały proces związany ze sprzedażą i kupnem nieruchomości. Zachęcam Cię do doświadczenia profesjonalizmu i zaangażowania, które oferuję. Zapraszam do współpracy!

Certyfikaty, świadectwa, dyplomy