Domy, Rynek pierwotny

Dom w stanie deweloperskim pompa ciepła Antoniew OSN593722

Dom na sprzedaż w Antoniewie Żdżarowskim to idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca do zamieszkania, ale jednocześnie ceniących łatwy dostęp do centrum miasta oraz kluczowych arterii komunikacyjnych.

To parterowy, jednorodzinny, wolnostojący budynek o powierzchni użytkowej 85,46 m2, w stanie deweloperskim, posadowiony na działce o powierzchni 686 m2. Alternatywnie będzie też budynek około 60 m2 za 485 000 zł

Lokalizacja inwestycji zapewnia mieszkańcom wszechstronność i wygodę – otoczona polami, łąkami i zalesieniem, a jednocześnie bliskość do sklepów, szkoły, szpitala czy stacji paliw. Wszystkie domy w tej okolicy są bezkominowe, zeroemisyjne, ogrzewane pompami ciepła i wyposażone w rekuperację, co gwarantuje maksymalny komfort mieszkania w zdrowych warunkach.

Bardzo ważną zaletą domów Antoniew Park jest zastosowanie do ich budowy nowoczesnych technologii oraz wysokiej klasy materiałów najlepszych polskich i europejskich marek. Dla przykładu – izolację poddasza wykonano za pomocą austriackiej wełny celulozowej Thermofloc, dachy zostały pokryte blachodachówką firmy Blachotrapez, a okna (Sonarol 3-szybowe o współczynniku Ug 0,9) i drzwi zamontowano w systemie ciepłego montażu. Zadbano o doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną.

Dom składa się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią, trzech pokoi, wiatrołapu, łazienki, pomieszczenia gospodarczego, tarasu oraz ogrodu. 

Ta propozycja to idealne połączenie spokoju wiejskiego życia z dogodną lokalizacją i nowoczesnym, energooszczędnym standardem. Dla osób poszukujących komfortu i przyjemności życia w zdrowym otoczeniu, ta oferta stanowi doskonałą okazję do zakupu wymarzonego domu.

Został już wykonany odbiór budynku.
Kupujący zwolniony z podatku PCC.

Zainteresowała Cię ta oferta? Zapraszam do kontaktu:

Żaneta Buczek
tel.511-997-666
e-mail: biuro@zanetabuczek.pl

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zapraszamy również do naszego biura w Sochaczewie, Plac Tadeusza Kościuszki, pawilon 18

www.zanetabuczek.pl

Chcesz Sprzedać, wynająć Nieruchomość w Sochaczewie lub okolicy ?
– ZAPRASZAMY do kontaktu

*Kupujący nie płaci prowizjiTyp nieruchomości: Dom

Status nieruchomości: Sprzedaż

Rynek: Pierwotny

Cena: 549000.00 PLN

Powierzchnia: 85.46 m2

Lokalizacja: Antoniew

Ofertę przygotował:
Żaneta Buczek
Email: biuro@zanetabuczek.pl
Nr telefonu: 511997666