Domy, Działki, Rynek wtórny

siedlisko w otulinie Kampinowskiego Parku OSN555051

Rezerwacja
Na Sprzedaż siedlisko zabudowane o powierzchni niespełna 6 ha położona we wsi Miszory w województwie mazowieckim, w powiecie sochaczewskim, w gminie Brochów, w otulinie Kampinoskiego parku narodowego

To siedlisko stanowi harmonijną mieszankę terenów zalesionych, łąk i malowniczych zakątków, które sprzyjają zjednoczeniu z naturą. Oferuje nieskrępowaną przestrzeń do realizacji różnorodnych projektów, począwszy od rekreacyjnych ogrodów, poprzez hodowlę zwierząt, aż po rozwinięcie ekologicznych działań.

Gospodarstwo rolno-leśne o powierzchni 5,8250  ha, zabudowane budynkiem 80 metrowym nadającym się do rozbudowy. Budynek parterowy ze strychem mieszkalnym ma doprowadzaną wodę, oraz przyłącze do szamba. Budynek jest murowany, budowany metodą tradycyjną. Ogrzewany jest piecykiem na drewno z płaszczem wodnym. 

Możliwości:

Rekreacja i Wypoczynek: Roztaczające się widoki i urozmaicone tereny sprzyjają organizacji aktywności rekreacyjnych, takich jak spacery, czy jazda rowerem. W pobliżu znajduję się przystanek kolejki wąskotorowej oraz pałac w Tułowicach.

Rolnictwo i Hodowla: Duża powierzchnia umożliwia rozwinięcie działań rolniczych, ogrodniczych czy hodowli zwierząt, pozwalając na tworzenie zrównoważonych projektów.

Inwestycje Ekologiczne: Dzięki bogactwu przyrody na terenie siedliska, istnieje potencjał do przeprowadzania projektów ekologicznych, takich jak sadzenia drzew, czy utrzymanie różnorodności biologicznej.

Działki zostały podzielone na 10 działek o szerokości około 40 metrów. Nie ma możliwości sprzedaży pojedyńczych działek!!!! 

W przypadku zakupu przez „nie rolnika” należy wystąpić o zgodę do KOWR.


Zainteresowanych powyższą ofertą nieruchomości zapraszam do kontaktu:

Iwona Florczak

tel. 511-666-216

e-mail: nieruchomości@zanetabuczek.pl

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zapraszamy również do naszego biura w Sochaczewie, Plac Tadeusza Kościuszki, pawilon 18

www.zanetabuczek.pl

Chcesz Sprzedać, wynająć Nieruchomość w Sochaczewie lub okolicy ?
– ZAPRASZAMY do kontaktu

*Kupujący nie płaci prowizji

 


 

Typ nieruchomości: Dom

Status nieruchomości: Sprzedaż

Rynek: Wtórny

Cena: 550000.00 PLN

Powierzchnia: 58250.00 m2

Lokalizacja: Miszory

Ofertę przygotował:
Iwona Florczak
Email: nieruchomosci@zanetabuczek.pl
Nr telefonu: 511666216