Uncategorized

Nowy Dom Altanka stan do wprowadzenia OSN412132

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej  nieruchomości, wybudowanej w 2023r, w miejscowości Altanka, w gminie Sochaczew.

Dom o powierzchni użytkowej 134 m2 (powierzchnia całkowita 167 m2), położony na nieogrodzonej działce o powierzchni około 1200 m2.

Wchodząc do budynku trafiamy do sieni o powierzchni 4,2m2 w której mamy do dyspozycji przestronną szafę wnękową. Z tego pomieszczenia mamy dostęp do dwustanowiskowego garażu o powierzchni 33,49m2, z którego z kolei mamy wejście do pomieszczenia gospodarczego (7,58 m2), w którym została zainstalowana pompa ciepła.
Z sieni mamy przejście do strefy dziennej budynku. Mamy tu do dyspozycji  prawie 60m2, na które składa się:
– hol(8.4m2),
– pokój dzienny wraz z jadalnia(36,72m2)
– kuchnia (12,15m2)
– WC (1,8m2).
Z salonu mamy przejście na taras. Do strefy tzw. nocnej prowadzą nas schody, które zostały wykonane z najwyższą starannością z drewna.(same trepy) Na piętrze domu mamy do dyspozycji łącznie ponad 70m2 na które składają się 4 sypialnie w tym jedna z garderobą oraz łazienką z prysznicem. Odpowiednio wielkość sypialni 16,9m2 (w tej mamy garderobę 2,6m2), 9,17 m2, 13,64m2, 14,47m2. Łazienka zajmuje powierzchnie 9,5 m2.

Walory budynku to przede wszystkim wykończenie, które jest zgodne z obecnymi trendami, oraz zapewnia nowoczesny wygląd, który spełni najwyższe oczekiwania. Na dachu zamontowana jest dachówka ceramiczna, a elewacja wykonana z tynku cienkowarstwowego na styropianie. Wewnątrz budynku zastosowano panel z v-fugą, który jest bardzo wytrzymały na użytkowanie, a wizualnie przypomina podłogę z drewna. Bardzo dobrze zgrywa się ze schodami, gdzie trepy wykonane są z drewna dębowego.  Toaleta w części dziennej budynku oraz łazienka w części nocnej wyłożona jest gresem szkliwionym imitowanym na marmur metodą bezfugową  – dzięki temu osiągamy efekt jednolitej powierzchni.

Ogrzewanie domu opiera się na systemie podłogowym, które połączone jest z wydajną pompą ciepła o mocy 9kW firmy Bosh.

Kupując z rynku pierwotnego, oszczędzasz 2% podatku od czynności cywilnoprawnych.

Brak prowizji

Zainteresowanych powyższą ofertą nieruchomości zapraszam do kontaktu:

Iwona Florczak

tel. 511-666-666-216

e-mail: nieruchomości@zanetabuczek.pl

Doradcy finansowi współpracujący z nami pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zapraszamy również do naszego biura w Sochaczewie, Plac Tadeusza Kościuszki, pawilon 18

www.zanetabuczek.pl

Chcesz Sprzedać, wynająć Nieruchomość w Sochaczewie lub okolicy ?
– ZAPRASZAMY do kontaktu

Typ nieruchomości: Dom

Status nieruchomości: Sprzedaż

Rynek: Pierwotny

Cena: 1049000.00 PLN

Powierzchnia: 134.00 m2

Lokalizacja: Sochaczew

Ofertę przygotował:
Iwona Florczak
Email: nieruchomosci@zanetabuczek.pl
Nr telefonu: 511666216