Mieszkania, Rynek wtórny

Mieszkanie w Sochaczewie osiedle Targowa OSN488605

Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie o powierzchni 58,6 m2, usytuowane na czwartym piętrze w mieście Sochaczew, przy ulicy Targowej. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz balkonu.

Dodatkowym atutem mieszkania jest piwnica, która zapewni dodatkową przestrzeń do przechowywania. Doskonała lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do sklepów, restauracji, szkół i innych punktów usługowych oraz komunikacji miejskiej.

Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym i gotowe do zamieszkania. Idealne dla osób, które szukają taniego mieszkania do szybkiego wprowadzenia się.

Wokół znajdują się liczne miejsca parkingowe, a dla osób korzystających z komunikacji miejskiej ważna będzie informacja, że osiedle jest świetnie skomunikowane z pozostałą częścią miasta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację nieruchomości oraz uzyskania dodatkowych informacji.

Uregulowany stan prawny, Księga wieczysta bez obciążeń

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń, umówmy się na prezentację!
Żaneta Buczek

tel. 511-997-666

e-mail: biuro@zanetabuczek.pl

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zapraszamy również do naszego biura w Sochaczewie, Plac Tadeusza Kościuszki, pawilon 18

www.zanetabuczek.pl

Chcesz Sprzedać, wynająć Nieruchomość w Sochaczewie lub okolicy ?
– ZAPRASZAMY do kontaktu

Typ nieruchomości: Mieszkanie

Status nieruchomości: Sprzedaż

Rynek: Wtórny

Cena: 360000.00 PLN

Powierzchnia: 58.60 m2

Lokalizacja: Sochaczew Targowa

Ofertę przygotował:
Żaneta Buczek
Email: biuro@zanetabuczek.pl
Nr telefonu: 511997666