Mieszkania, Nowości, Rynek wtórny

Mieszkanie Sochaczew ul. Żeromskiego OSN472626

Przedmiotem oferty jest urokliwe mieszkanie o powierzchni około 37 metrów kwadratowych, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Lokal mieści się na trzecim piętrze, z czterech. Należy zaznaczyć, że mieszkanie nie posiada balkonu.

Główne cechy mieszkania to:

Przestrzeń wewnętrzna: Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi, które mogą pełnić funkcję sypialni oraz salonu lub pokoju dziennego.  Kuchnia połączona z salonem tworzy funkcjonalną przestrzeń.

Łazienka: W mieszkaniu znajduje się łazienka wyposażona w standardowe urządzenia sanitarne, w wannę, umywalkę oraz toaletę.

Lokalizacja: Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze, co gwarantuje dobre doświetlenie pomieszczeń oraz ogranicza hałasy z ulicy. Lokalizacja jest dogodna zarówno pod względem komunikacji, jak i dostępu do różnego rodzaju punktów usługowych i sklepów.

Wymiary i układ pomieszczeń: Mieszkanie ma powierzchnię 39 metrów kwadratowych. Wchodząc do mieszkania , mamy dostępny korytarz, który łączy pomieszczenia. Kuchnia połączona jest z salonem, przesuwnymi drzwiami co tworzy otwartą i przestronną strefę dzienną. Każdy z pokoi ma odpowiednie wymiary, umożliwiające funkcjonalne urządzenie wnętrza.

Dodatkowe informacje: Należy zwrócić uwagę, że mieszkanie nie posiada balkonu, jednakże zaletą jest możliwość kreatywnego urządzenia przestrzeni wewnętrznej.

Mieszkanie prezentuje się bardzo uroczo i może stanowić idealną przestrzeń dla singla, pary lub małej rodziny. Jest to także doskonała oferta dla osób ceniących centralną lokalizację i bliskość różnorodnych punktów usługowych.
Cena mieszkania wynosi 300 000 złotych (do negocjacji).

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na oględziny mieszkania oraz uzyskania dodatkowych informacji. To doskonała okazja dla singli, par czy rodzin, które marzą o własnym przytulnym gniazdku w atrakcyjnej lokalizacji. Nie przegap tej okazji – skontaktuj się z nami już dziś!

Iwona Florczak
511666216

e-mail: nieruchomosci@zanetabuczek.pl
Biuro – Sochaczew, Plac Tadeusza Kościuszki 18

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Typ nieruchomości: Mieszkanie

Status nieruchomości: Sprzedaż

Rynek: Wtórny

Cena: 300000.00 PLN

Powierzchnia: 37.00 m2

Lokalizacja: Sochaczew Stefana Żeromskiego

Ofertę przygotował:
Iwona Florczak
Email: nieruchomosci@zanetabuczek.pl
Nr telefonu: 511666216