Mieszkania, Rynek wtórny

Mieszkanie – Sochaczew OSN889534

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na 3 piętrze przy ulicy Senatorskiej w Sochaczewie. Mieszkanie posiada osobną kuchnię z oknem, łazienkę, przedpokój, balkon typu loggia oraz piwnicę. Blok znajduje się tuż przy ogródku Jordanowskim.

Mieszkanie wymaga remontu, jednak już wymienione są okna, co stanowi duży plus dla nowych właścicieli. Powierzchnia mieszkania wynosi 47,50 m2, co daje odpowiednią przestrzeń dla całej rodziny. Dodatkowym atutem jest bliskość centrum Sochaczewa, co ułatwia dostęp do sklepów, restauracji oraz innych usług.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na obejrzenie mieszkania oraz uzyskania dodatkowych informacji. To doskonała oferta dla osób poszukujących własnego, przytulnego lokum w urokliwym Sochaczewie!

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń, umówmy się na prezentację!
Żaneta Buczek

tel. 511-997-666

e-mail: biuro@zanetabuczek.pl

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zapraszamy również do naszego biura w Sochaczewie, Plac Tadeusza Kościuszki, pawilon 18

www.zanetabuczek.pl

Chcesz Sprzedać, wynająć Nieruchomość w Sochaczewie lub okolicy ?
– ZAPRASZAMY do kontaktu

Typ nieruchomości: Mieszkanie

Status nieruchomości: Sprzedaż

Rynek: Wtórny

Cena: 329000.00 PLN

Powierzchnia: 47.50 m2

Lokalizacja: Sochaczew Senatorska

Ofertę przygotował:
Żaneta Buczek
Email: biuro@zanetabuczek.pl
Nr telefonu: 511997666