Uncategorized

Mieszkanie Chodaków/pod inwestycje OSN657168


Oferta Sprzedaży: Mieszkanie do Remontu

Lokalizacja: Sochaczew ul. Fryderyka Chopina 166

Powierzchnia: 37 m2


Stan Techniczny:

Mieszkanie wymaga remontu, co stanowi doskonałą okazję do dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb i preferencji, co daje pełną swobodę w kształtowaniu nowego wizerunku mieszkania. Nieruchomość znajduję sie w bloku który jest ocieplony, z odnowioną klatką schodową oraz zarządzany przez wspólnote mieszkaniową. Mieszkanie z KW bez obciążeń.

Przestrzeń:

Rozkład pomieszczeń obejmuje 2 pokoje, kuchnię, oraz łazienkę. Łazienka wyposażona jest w wanne oraz terme służącą do podgrzewania wody. Duże okna wpuszczają mnóstwo naturalnego światła, dodając uroku i przestrzeni. Do mieszkania przynależy piwnica(3,5m2) 

Lokalizacja:

Mieszkanie zlokalizowane jest w Sochaczewie przy ul. Fryderyka Chopina.. To dogodne położenie zapewnia łatwy dostęp do sklepów, placówek edukacyjnych i środków komunikacji publicznej.

Potencjał Inwestycyjny:

To mieszkanie to idealna inwestycja dla osób poszukujących nieruchomości do własnej aranżacji, a także dla tych, którzy widzą potencjał w wynajmie. Niewielki metraż mieszkania,(37m2-takie mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku najmu) z pewnością umożliwia osiągniecie dodatkowego dochodu, 

Cena nieruchomości jest adekwatna do jej stanu i uwzględnia potrzebę remontu. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na oglądanie.

To mieszkanie to czysta karta, gotowa do napisania nowej historii. Czy jesteś gotów podjąć wyzwanie i stworzyć swoje unikalne miejsce?

Zainteresowała Cię ta oferta? Zapraszam do kontaktu.

Iwona Florczak
tel.511-666-216
e-mail: biuro@zanetabuczek.pl

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zapraszamy również do naszego biura w Sochaczewie, Plac Tadeusza Kościuszki, pawilon 18

www.zanetabuczek.pl

Chcesz Sprzedać, wynająć Nieruchomość w Sochaczewie lub okolicy ?
– ZAPRASZAMY do kontaktu

*Kupujący nie płaci prowizji

 

Typ nieruchomości: Mieszkanie

Status nieruchomości: Sprzedaż

Rynek: Wtórny

Cena: 269000.00 PLN

Powierzchnia: 40.50 m2

Lokalizacja: Sochaczew Fryderyka Chopina

Ofertę przygotował:
Iwona Florczak
Email: nieruchomosci@zanetabuczek.pl
Nr telefonu: 511666216