Domy, Rynek wtórny

Dom (Wolnostojący) – Sochaczew Chodaków OSN431046

Bardzo miło mi zaprezentować nieruchomość gruntową , zabudowaną budynkiem jednorodzinnym o powierzchni 121 m w stanie deweloperskim, oraz budynkami gospodarczymi, gdzie jeden z nich spełnia funkcję mieszkalną, a drugi to garaż. Nieruchomość położona jest w Chodakowie (dzielnica Sochaczew) powiat Sochaczewski, województwo mazowieckie


Dom znajduję się na przepięknie ogrodzonej działce o powierzchni 1180m2. Samo ogrodzenie wykonane jest z klinkieru co znacznie podnosi walory estetyczne . Na podwórku można zauważyć nasadzenia z drzew i krzewów.

W budynku na parterze mamy do zaadaptowania 89,7m2. znajdzie się napewno miejsce na widną kuchnię, przestronny salon oraz dwa zaciszne pomieszczenia. Wydzielone jest również miejsce na łazienkę, oraz piec do CO. W całym domu jest zrobiona instalacja, oraz ogrzewanie podłogowe, z piecem marki BUDERUS. Zaś na poddaszu mamy 43,88m użytkowego, które może posłużyć jako miejsce do stworzenia strefy nocnej.

Kolejnym atutem nieruchomości jest drugi budynek który jak najbardziej nadaje się do zamieszkania. W tym budynku dysponujemy dwoma pomieszczeniami, oraz łazienką. Więc jeżeli myślisz o przeprowadzce z wynajmowanego mieszkania w bloku i o kupnie domu, który sam chciałbyś wykończyć jest to idealna okazja dla Ciebie.

Lokalizacja daje bardzo wygodną komunikacje. W pobliżu sklep, szkoła, kościół. w niedalekiej okolicy Żelazowa Wola (miejsce urodzenia Fryderyka Chopina)
Cena do negocjacji.

Zainteresowanych powyższą ofertą nieruchomości zapraszam do kontaktu:

Iwona

tel. 511-666-216

e-mail: biuro@zanetabuczek.pl

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zapraszamy również do naszego biura w Sochaczewie, Plac Tadeusza Kościuszki, pawilon 18

www.zanetabuczek.pl

Chcesz Sprzedać, wynająć Nieruchomość w Sochaczewie lub okolicy ?
– ZAPRASZAMY do kontaktu

Typ nieruchomości: Dom

Status nieruchomości: Sprzedaż

Rynek: Wtórny

Cena: 590000.00 PLN

Powierzchnia: 121.10 m2

Lokalizacja: Sochaczew Kolejowa

Ofertę przygotował:
Iwona Florczak
Email: nieruchomosci@zanetabuczek.pl
Nr telefonu: 511666216