Sprzedam działkę usługowo-przemysłową o pow. 8100 m2 w miejscowości Nowy Kozłów A w gminie Nowa Sucha.
Warunki zagospodarowania terenu:
1) maksymalna wysokość zabudowy:
a) z zakresu przeznaczenia podstawowego: 4 kondygnacje nadziemne, nie więcej niż 15 metrów,
b) gospodarczej i garażowej: 2 kondygnacje nadziemne, nie więcej niż 11 m,
2) kąt nachylenia połaci dachowych: 2 - 40 stopni,
3) minimalny wskaźnik intensywności zabudowy: 0,1,
4) maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy: 1,5,
5) maksymalna powierzchnia zabudowy: 70 %,
6) maksymalna powierzchnia zabudowana: 85 %.
Takie parametry pozwalają na zbudowanie nowoczesnych obiektów usługowych i produkcyjnych, z zachowaniem odpowiednich proporcji zabudowy oraz komfortu użytkowania.
Działka stwarza możliwości realizacji takich inwestycji jak budowa.:
- hal magazynowych i logistycznych,
- zakładów produkcyjnych i przetwórczych,
- obiektów usługowych i handlowych,
- zaplecza technicznego dla firm,
- kompleksów usługowo-produkcyjnych.
Przy działce są media tj. prąd i woda.
Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej między Łowiczem a Sochaczewem.
Uregulowany stan prawny - pełna własność i brak jakichkolwiek obciążeń.
Cena: 100 zł/m² do negocjacji
Zapraszam na prezentację nieruchomości.
511 997 262
810 000,00 PLN (100,00 PLN)
Sprzedam działkę przemysłową w Nowym Kozłowie A
Działka (Usługowa) na sprzedaż,
Nowy Kozłów Pierwszy
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Działka
- Lokalizacja: Nowy Kozłów Pierwszy
- Powierzchnia:8 100 m2
- Numer oferty: OSN501222
- Cena: 810 000,00 PLN
- Cena za m2: 100,00 PLN