Domy, Nowości, Rynek wtórny

Sprzedam parterowy dom w miejscowości Kąty OSN981757

Na sprzedaż parterowy dom o powierzchni użytkowej 136,53 m2 w miejscowości Kąty, w gminie Sochaczew.

Dom został zbudowany na podstawie projektu Terrier 4 z garażem (odbicie lustrzane) w 2022 roku. Dom jest jasny i przestronny. Doskonale doświetlone wnętrze domu podzielono na strefę dzienną, nocną i gospodarczą. W strefie dziennej znajduje się kuchnia ze spiżarnią, salon z kominkiem oraz wyjście na zadaszony taras, zaś w strefie nocnej są trzy sypialnie i łazienka z prysznicem. Przejście do strefy gospodarczej stanowi przedsionek garażu połączony z jednostanowiskowym garażem oraz korytarzem domu. W strefie gospodarczej jest też kotłownia i łazienka. Dom ogrzewany jest gazem. Możliwość sprzedaży domu wraz z meblami. 

Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy oświetlonej drodze asfaltowej. Działka ma powierzchnię 1000 m2. Na działce rośnie trawa oraz iglaki. Posesja jest w pełni ogrodzona i wyposażona w bramą na pilota.

Dom znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych. W pobliżu zlokalizowany jest sklep, szkoła, kościół, pizzeria, piekarnia oraz przystanek autobusowy. 

Cena 850 000 zł do negocjacji

Zapraszam na prezentację, aby w pełni docenić potencjał drzemiący w tej nieruchomości. Z przyjemnością udzielę wszelkich informacji na temat prezentowanej nieruchomości.

Ewa Karda
511-997-262
ewa@zanetabuczek.pl

Typ nieruchomości: Dom

Status nieruchomości: Sprzedaż

Rynek: Wtórny

Cena: 850000.00 PLN

Powierzchnia: 136.53 m2

Lokalizacja: Kąty

Ofertę przygotował:
Ewa Karda
Email: ewa@zanetabuczek.pl
Nr telefonu: 511997262