Bez kategorii

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w Sochaczewie OSN846890

Wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż!


Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej około 52 musytuowane przy ulicy Ogrodowej w Sochaczewie. 

Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni z jadalnią oraz nowocześnie urządzonej łazienki. Do mieszkania przynależy także piwnica o powierzchni około 20 m2 i strych. Ponadto istnieje możliwość dokupienia murowanego garażu z kanałem o powierzchni 18 m2.

Mieszkanie przeszło kompleksowy remont, obejmujący wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej. Jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia.

Blok jest wykonany z cegły i ocieplony. Składa się z dwóch klatek. W każdej z nich znajdują się tylko po cztery mieszkania – dwa na parterze i dwa na pierwszym piętrze. Pod blokiem jest dużo zieleni i miejsca do zaparkowania auta.

Nieruchomość stanowi pełną własność i jest wolna od wszelkich obciążeń.

W pobliżu znajduje się wiele udogodnień, tj. sklepy, przedszkole, szkoły, bank, apteka, siłownia, kościół, kino, stadion, plac zabaw, park, przychodnia lekarska, a także weterynaryjna oraz przystanki autobusowe. Nabywca tego mieszkania będzie mógł cieszyć się również z możliwości spacerów wzdłuż otoczonej zielenią rzeki Utraty mieszczącej się tuż przy bloku.

Cena mieszkania 420 000 zł

Zainteresowała Cię ta oferta? Skontaktuj się ze mną już dziś.
Ewa
511 997 262
ewa@zanetabuczek.pl

*Kupujący nie płaci prowizji

Typ nieruchomości: Mieszkanie

Status nieruchomości: Sprzedaż

Rynek: Wtórny

Cena: 420000.00 PLN

Powierzchnia: 52.00 m2

Lokalizacja: Sochaczew Ogrodowa

Ofertę przygotował:
Ewa Karda
Email: ewa@zanetabuczek.pl
Nr telefonu: 511997262