Działki, Rynek wtórny

Działka Nowe Gnatowice OSN832045

Polecam ofertę sprzedaży pięknie położonej działki o powierzchni około 3000 m2 w miejscowości Nowe Gnatowice (gmina Teresin) zlokalizowanej w sąsiedztwie istniejącej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i siedliskowej.
Brak  Planu zagospodarowania przestrzennego, zgodnie ze studium Uwarunkowań gminy Teresin przedmiotowa działka zlokalizowana jest na terenie oznaczonym jako MN oraz R – tereny zabudowy mieszkaniowej  jednorodzinnej i zabudowy rekreacyjnej oraz rolnej z możliwością zabudowy rekreacyjnej i zagrodowej.

Działka o numerze 109/5, obręb Nowe Gnatowice Gminy Teresin
Link do działki na geoportalu: https://tiny.pl/w8nhv

Działka o kształcie prostokąta, Woda w drodze. Teren nie jest ogrodzony, niezagospodarowany, porośnięty roślinnością trawiastą oraz zakrzewiony.
Idealne miejsce dla ludzi uciekających od zgiełku miasta, poszukujących ciszy i spokoju. Malownicze tereny, nieskażone środowisko stwarzają bardzo dobre warunki do życia jak i wypoczynku.

Zapraszam na prezentację, aby w pełni docenić potencjał drzemiący w tej nieruchomości oraz poddać się urokowi najbliższej okolicy. Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji na temat prezentowanej nieruchomości, a dzięki współpracy z doświadczonymi doradcami kredytowymi, pomożemy w uzyskaniu najdogodniejszej formy finansowania

Zainteresowanych powyższą ofertą nieruchomości zapraszam do kontaktu:

Żaneta Buczek

tel. 511-997-666

e-mail: biuro@zanetabuczek.pl

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zapraszamy również do naszego biura w Sochaczewie, Plac Tadeusza Kościuszki, pawilon 18

www.zanetabuczek.pl

Chcesz Sprzedać, wynająć Nieruchomość w Sochaczewie lub okolicy ?
– ZAPRASZAMY do kontaktu

*Kupujący nie płaci prowizji


Typ nieruchomości: Działka

Status nieruchomości: Sprzedaż

Rynek: Pierwotny

Cena: 185000.00 PLN

Powierzchnia: 2996.00 m2

Lokalizacja: Nowe Gnatowice

Ofertę przygotował:
Żaneta Buczek
Email: biuro@zanetabuczek.pl
Nr telefonu: 511997666