Domy, Rynek wtórny

dom całoroczny na działce 1100 m2 SIANNO OSN612154

Na sprzedaż oferujemy całoroczny dom letniskowy o powierzchni około 60 m², usytuowany na działce o wielkości 1100 m². Nieruchomość posiada nadany adres, a sama działka jest działką budowlaną. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Sianno, w Gminie Brochów, w powiecie sochaczewskim, w województwie mazowieckim.

Dom wykonany jest, z solidnej konstrukcji metalowej, co gwarantuje trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Wnętrze budynku jest dobrze rozplanowane, obejmując przytulny salon z kominkiem oraz kuchnią, a na górze mamy do dyspozycji miejsce które służy jako dwie oddzielne sypialnie.

Działka o powierzchni 1100 m² daje szerokie możliwości zagospodarowania – idealne miejsce na rekreację, ogród czy dodatkowe budynki gospodarcze. Nieruchomość jest położona w spokojnej i malowniczej okolicy, z łatwym dostępem do lokalnych atrakcji i terenów rekreacyjnych.
Działka ma kształt prostokąta, jest ogrodzona siatką.

To idealne miejsce dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie ceniących wygodę całorocznego zamieszkania. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej szczegółów i umówienia się na prezentację.

Dostępność: Nieruchomość dostępna od zaraz.
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację nieruchomości. To wyjątkowa okazja, aby nabyć gospodarstwo rolne z dużym potencjałem w pięknej lokalizacji!
Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na oglądanie nieruchomości.
Iwona Florczak
511666216

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zapraszamy również do naszego biura w Sochaczewie, Plac Tadeusza Kościuszki, pawilon 18

www.zanetabuczek.pl

Chcesz Sprzedać, wynająć Nieruchomość w Sochaczewie lub okolicy ?
– ZAPRASZAMY do kontaktu

Typ nieruchomości: Dom

Status nieruchomości: Sprzedaż

Rynek: Wtórny

Cena: 199000.00 PLN

Powierzchnia: 70.00 m2

Lokalizacja: Sianno

Ofertę przygotował:
Iwona Florczak
Email: nieruchomosci@zanetabuczek.pl
Nr telefonu: 511666216